יום חמישי, 20 באפריל 2017

פלייאוף הנ.ב.א - משחק מספר 2 בין יוסטון לאוקלהומה - כדורסל אינדיבידואלי מול כדורסל קבוצתי. מי ינצח?

משחק הפלייאוף השני בין יוסטון לאוקלהומה המשיך להעניק לאוהדי הכדורסל את ההזדמנות הנדירה הזו לראות שני סוגים שונים של כדורסל מתנגשים זה בזה באופן ישיר. 

אוקלהומה הובלה על ידי ראסל ווטסברוק שנתן עוד הופעה נדירה של טריפל דאבל של 10 אסיסטים, 13 ריבאונדים ו-51 נקודות. לעומת זאת, יוסטון הובלה על ידי ג'יימס הארדן שהשנה, כנראה בהשפעת המאמן ד'אנטוני, מקפיד הרבה יותר מטטסברוק לשתף את חבריו למשחק. 

במשך 3 רבעים זה עבד לאוקלהומה. היא פתחה יתרון ושמרה עליו.אבל בפתיחת הרבע הרביעי, כששני הכוכבים נחו, החברים של הארדן, רגילים לכך שחלק מהמשחק מונח על כתפיהם, סגרו את הפער ועלו ליתרון. לעומתם, החברים של ווסטברוק הגיבו בצורת די חסרת אונים לאתגר החדש וליריבות האינטנסיבית יותר וקל היה לראות עד כמה מנהיגותו ונוכחותו על המגרש חסרות להם.

גרוע מזה - המאמן של אוקלהומה, דונובן, גם הוא הפגין חסר-אמונה בשחקניו והחזיר את ווסטברוק למשחק כשהוא מפסיק את המנוחה שלו. זה היה מספיק טוב כדי לשמור על משחק קרוב. אבל לאורך זמן, ווסטברוק המותש החטיא 14 זריקות ברבע הרביעי (וסיים את המשחק עם 4 מ-18 מהשדה), יוסטון הצליחה לשמור על היתרון - עלתה ליתרון 2:0 בסדרת הפלייאוף הזו.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Be nice when you comment היו נחמדים כשאתם מגיבים