יום שבת, 28 באפריל 2018

פלייאוף הנ.ב.א: עוד 2 סדרות מאחורינו. הסדרה בין קליבלנד ואינדיאנה הולכת למשחק 7

הראפטורס והג'אז סגרו עניין, בשתי הסדרות, 4:2. אינדיאנה השוותה ל3:3 מול קליבלנד.

תקצירי 3 המשחקים:
אינדיאנה מול קליבלנד: 121:87(שמים לב להפרש שצריך במשחקים מכריעים מול קליבלנד?)


יוטה מול אוקלהומה: 96 - 91 לג'אז  (היה קרוב בסוף. בכל זאת, הזברות ניסו לעזור. חוסר הכבוד שהם נתנו לרודי גובר (שחטף בכל פוזשן מכל עבר) ולדונובן מיטצ'ל (שכנראה עדיין מסתובב עם סימנים כחולים באדיבות הגנת אוקלהומה) היה בוטה. ובכל זאת, אוקלהומה היא קבוצה כל-כך חולה, ויוטה היא קבוצה כל-כך בריאה, עד שהליגה נאלצה להיפרד מהשילוש ווסטברוק-ג'ורג'-אנתוני). היא תוכל להנתחם בדונובן מיט'צל, שהולך ומסתמן בתור הדבר הגדול הבא)


טורונטו מול וושינגטון (שימו לב לדרך שבה המשרוקיות פועלות ברבע הרביעי. אפילו בתקציר רואים את זה)בשולי הדברים, שתי הערות:
1) זו כנראה היתה הפעם האחרונה בה ראינו את האדונים ווסטברוק, ג'ורג' ואנתוני משחקים יחד. את ג'ורג', כולנו מעריכים, נראה בשנה הבאה בלייקרס. את מלו, סביר להניח, נראה משחק יחד עם לברון ג'יימס, איפה שהמלך לא יהיה. ומה עם ראסל ווסטברוק? ההימור של אוקלהומה הוכח, סופית, לפחות לדעתי, ככשלון חרוץ. שני שחקני-על שהיו ברשותה, ג'יימס הארדן וקוין דוראנט, מככבים בקבוצות שכל אחת מהן יכולה ללכת עד הסוף השנה. אוקלהומה ? אפילו לא עברה סיבוב אחד. עצוב.
 2) הצד המשמח של המטבע? דונובן מיטצ'ל נתן הופעה אדירה בסיבוב הראשון של הפלייאוף. לא מוגזם להגיד שהקצפת הזו, על העוגה שיוטה קיבלה כשבחרה בו, היא סימן לבאות. האם כבר אפשר לצפות ליריבות יוטה-פילדלפיה ולקרבות אדירים בין בן סימונס לדונובן מיטצ'ל, שניהם בתפקידי הפנים של הנ.ב.א ?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Be nice when you comment היו נחמדים כשאתם מגיבים